Nawiewniki do systemu Venture HICS

Nawiewniki ECA

Nawiewniki okienne ze stałą wydajnością. Nawiewniki okienne z serii ECA znajdują zastosowanie w ramach okiennych różnych typów. Charakteryzują się stałą wartością strumienia nawiewanego powietrza, przy stałej wartości różnicy ciśnień między środowiskiem zewnętrznym a wewnętrznym.

Karta katalogowa Dostępne modele

Nawiewniki ECA-HY

Nawiewniki okienne z wydajnością zależną od wilgotności względnej panującej w pomieszczeniu. Nawiewniki okienne z serii ECA znajdują zastosowanie w ramach okiennych różnych typów. Największą zaletą urządzenia jest dostosowanie wielkości strumienia wentylacyjnego do warunków panujących wewnątrz pomieszczenia.

Karta katalogowa Dostępne modele

Nawiewniki BHY

Nawiewniki okienne z wydajnością zależną od wilgotności względnej panującej w pomieszczeniu. Nawiewniki okienne z serii BHY znajdują zastosowanie w ramach okiennych różnych typów. Największą zaletą urządzenia jest dostosowanie wielkości strumienia wentylacyjnego do warunków panujących wewnątrz pomieszczenia.

Karta katalogowa Dostępne modele

Nawiewniki SM Tip Vent

Nawiewniki okienne z wydajnością zależną od wilgotności względnej panującej w pomieszczeniu. Nawiewniki okienne z serii SM znajdują zastosowanie w ramach okiennych różnych typów. Największą zaletą urządzenia jest dostosowanie wielkości strumienia wentylacyjnego do warunków panujących wewnątrz pomieszczenia.

Karta katalogowa Dostępne modele

Nawiewniki EM

Nawiewniki ścienne z wydajnością zależną od wilgotności oraz ze stałą wydajnością. Nawiewniki ścienne z serii EM znajdują zastosowanie przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym.

Karta katalogowa Dostępne modele